Maç Heyecanı, Vizyondaki Filmler, Yabancı ve Yerli Diziler, HD Kalitede Ulusal Kanallar +1000 IPTV Kanal Sadece Riabox'ta


IPTV HAKKINDA BİLGİLENDİRME


IPTV'yi televizyonunuzdan(BOX,Smarttv), bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan(android,ios) izleyebilirsiniz. IP TV paketimizde Sinema, ulusal, spor, film, adult, dizi olarak yaklaşık +1000 Kanal mevcuttur. 7/24 aktif olup istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan IPTV izlemek istiyorsanız üye olduğunuzda bizden alacağınız M3U dosyasını VLC player, Simpletv... gibi programlar ile izleyebilirsiniz. Dosyaya sağ tıklayıp VLC player ile oynatabilirsiniz veya simpletv programını açıp IPTV'yi (M3U dosyasını) içine atabilirsiniz.

Android için telefondan Google Playe giriş yapıp XTREAM CODES IPTV programını indirmeniz gerekir. İndirip uygulamayı açtığınız zaman IPTV kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz. Kanallar otomatik olarak yüklenir ve güncellenir.

IOS-IPHONE için App storeye giriş yapıp ip television programını indirmeniz gerekir. (ücretli) programı açtıgınız zaman IPTV kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz. Otomatik kanallar yüklenir ve güncellenir.

IPTV Cihazlarında çeşitli eklenme şekilleri mevcuttur. Cihazın markasını bize iletip kurulum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin isteklerine mümkün olabilecek en yüksek standartlarda cevap verecek bir hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz.

  • iptv

IPTV FILM KEYFI


Vizyondaki, güncel, IMDb yüksek, unutulmayan filmleri IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. Yayını dilediğiniz anda durdurur, geri alır, tekrar edebilirsiniz.

  • sinema iptv

IPTV ULUSAL KANALLAR


Ulusal Kanalları, yerel dizilerin hepsini izleyebilirsiniz. Tüm ulusal kanallar mevcuttur HD ve SD olarak.

IPTV'de bulunan bazı ulusal kanallarımız:

startv showtv kanald atv fox trt1 tv8 ntv ntv spor haber türk cnn türk cnbce cine5 cartoon network benguturktv akıllıtv ahaber trt cocuk number one power kralpop gstv fbtv bjktv bursatv halktv ulke-tv tvem beyaztv flashtv buguntv tvnet sportstv idmantv minikago yumurcaktv tv4 animal planet e2 imctv kanalturk yabantv

  • ulusal kanal iptv

EXTRA IPTV YAYINLARINDAN BAZILARI


  • extra iptv

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ


  • Müşterilerimiz

  • Müşterilerimiz

  • Müşterilerimiz

  • Müşterilerimiz

  • Müşterilerimiz

  • Müşterilerimiz

Copyright © 2016 RiaBOX

smart iptv,android iptv,ios iptv,mag250 iptv,mag254 iptv,kodi iptv,iptv turk,iptv,box,hd iptv,kaliteli iptv,dreambox iptv, enigma2 iptv, next amigo iptv,box