IPTV HAKKINDA BİLGİLENDİRME

IPTV'yi televizyonunuzdan(BOX,Smarttv), bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan(android,ios) izleyebilirsiniz. IP TV paketimizde Sinema, ulusal, spor, film, adult, dizi olarak yaklaşık +1000 Kanal mevcuttur. 7/24 aktif olup istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan IPTV izlemek istiyorsanız üye olduğunuzda bizden alacağınız M3U dosyasını VLC player, Simpletv... gibi programlar ile izleyebilirsiniz. Dosyaya sağ tıklayıp VLC player ile oynatabilirsiniz veya simpletv programını açıp IPTV'yi (M3U dosyasını) içine atabilirsiniz.

Android için telefondan Google Playe giriş yapıp XTREAM CODES IPTV programını indirmeniz gerekir. İndirip uygulamayı açtığınız zaman IPTV kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz. Kanallar otomatik olarak yüklenir ve güncellenir.

IOS-IPHONE için App storeye giriş yapıp ip television programını indirmeniz gerekir. (ücretli) programı açtıgınız zaman IPTV kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz. Otomatik kanallar yüklenir ve güncellenir.

IPTV Cihazlarında çeşitli eklenme şekilleri mevcuttur. Cihazın markasını bize iletip kurulum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin isteklerine mümkün olabilecek en yüksek standartlarda cevap verecek bir hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz.

iptv

IPTV FILM KEYFI

Vizyondaki, güncel, IMDb yüksek, unutulmayan filmleri IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. Yayını dilediğiniz anda durdurur, geri alır, tekrar edebilirsiniz.

iptv

IPTV ULUSAL KANALLAR

Ulusal Kanalları, yerel dizilerin hepsini izleyebilirsiniz. Tüm ulusal kanallar mevcuttur HD ve SD olarak.

ulusal kanal iptv

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ

iptv

iptv

iptv

iptv

iptv

iptv

1 YIL + MAG 254

Sadece Avrupa Ülkelerine satışımız vardır.
Teslimat süresi 10 iş günüdür.

Deneme Sürümü

Test yayınımızı denemek istiyorsanız

€0,00 Euro
1 Days
HEMEN TEST ET!

Ödeme

İstediğiniz ürünü HEMEN SATIN AL! Butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Yurtdışı Fiyatlarımız farklıdır. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Not;

NOT#1: Ürünlerimizde geri iade bulunmamaktadır.

NOT#2: Satın aldığınız ürünün bilgileri en geç 24saat içerisinde mail veya whatsapp yoluyla teslim edilir..

NOT#3: Yayınlar bize aittir, internetde paylaşmak kesinlikle yasaktır. Aksi taktirde kullanıcınız kapatılır.